شیراز چاپ چاپ بنر ارزان

مجتمع بزرگ شیراز چاپ
0 سبد خرید

ارزان ترین قیمت کارت ویزیت و و جنوب کشور | چاپ و تبلیغات شیراز چاپ
چاپ پلات دوشنبه, 31 خرداد 1400

چاپ پلات برای فضای داخلی مانند، کارهای هنری و کارهای نمایشگاهی کاربرد دارد و یکی از زیر مجموعه های چاپ دیجیتال به شمار می رود که از مزیت های آن می توان به تنوع جنس زیاد اشاره کرد. شاخصه مهم این چاپ، کیفیت بالای آن است.

در چاپ پلات ، طرح توسط دستگاه پلاتر بر روی مواد مختلف چاپ میگردد .در چاپ پلات، چاپ در اندازه 106 سانتیمتر و توسط دستگاه های بزرگتر تا عرض 150 سانتیمتر نیز وجود دارد. از دستگاه پلاتر برای چاپ فضای داخلی نظیر، چاپ فتو گلاسه، چاپ کوتد، چاپ بوم، ، میز کانتر، استند نمایشگاهی، پاپ آپ، رول آپ، نقشه، پوستر، پوسترهای نمایشگاهی و تبلیغاتی در ابعاد آزاد تا عرض 150 سانتیمتر و طول نامحدود ، برای مکان هایی که فاصله دید کمی وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. ویترین فروشگاه ها، دکور سالن های همایش، غرفه های نمایشگاهی و جشنواره ها که بهره مند از چاپ با کیفیت خوب و با مقاومت بالا هستند، همگی از چاپ پلات یا فضای داخلی استفاده می برند. این نوع چاپ با ایجاد فضایی شیک، جذاب و مدرن، زمینه ایجاد حس رضایتمندی مخاطب و مشتری را فراهم می سازد.

مقایسه چاپ پلات و چاپ بنر

در مقایسه ای اجمالی بین چاپ بنر و پلات ، بایستی گفت که رزولیشن بالاتر پلات در مقایسه با بنر مشهود است. از این رو پلات لمینت را بیشتر برای فضای داخلی و دید از نزدیک بکار می برند. این در حالی است که بنر برای فضای خارجی مناسب تر است. به سبب لمینت کردن پلات می توان مقاومت به عوامل خارجی را برای پلات افزایش داد. علاوه بر افزایش طول عمر پلات لمینت، با لمینت کردن زیبایی اثر چاپی نیز بیشتر می شود.